Alżbeta Lenska o pękniętym tętniaku i "wyciu z bólu". Pokazała też zdjęcie po operacji

27.05.2018 22:08

Alżbeta Lenska w połowie maja trafiła do szpitala z ogromnym bólem głowy, a lekarze szybko zaordynowali operację mózgu. Artystka - prywatnie żona aktora Rafała Cieszyńskiego - dochodzi już do zdrowia, ale, jak zdradziła na Instagramie, za nią jest prawdziwy koszmar. Pierwszy raz w życiu Lenska nie była optymistką.

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński, dzieci fot. VIPPHOTO/EAST NEWS

O poważnym stanie Alżbety jako pierwszy opinię publiczną poinformował jej mąż, który zaapelował do fanów o modlitwę. Od tego czasu minęło już prawie pół miesiąca i wracająca do siebie Alżbieta Lenska napisała kilka słów na Instagramie.

"Poszłam po schodach do garderoby i stało się nic czego się spodziewałam...Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje" - napsiała, po czym przytoczyła też słowa lekarza, który się nią opiekował:

"Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie".

Obecnie jest już o wiele lepiej, a sama Lenska mówi o tym, że "urodziła się na nowo" i dużo się uśmiecha.

Radio ZET/ŁS

Oceń