Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ambasador Papui Nowej Gwinei na szczycie ONZ bez majtek [ZDJĘCIE]

25.05.2017 10:14
xxx zet

W sieci pojawiło się zdjęcie z obrad ONZ w Nowym Jorku, na którym widać rzekomo ambasadora Papui Nowej Gwinei. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna jest... bez majtek.

ambasador papui Nowej Gwinei bez majtek fot. screen Twitter

Na zdjęciu z obrad ONZ widać mężczyznę, który ma na sobie "strój", składający się z kilku opasek na rękach, ozdobnego nakrycia głowy, naszyjnika oraz... koteki, czyli ozdobnej osłony, zakładanej na newralgiczne miejsce. Jest to element noszony tradycyjnie wśród niektórych grup etnicznych w Papui Nowej Gwinei.

Wydaje się, że mężczyzna jest skupiony na tym, co się dzieje, słucha czyjejś przemowy i całkowicie nie przejmuje się faktem, że jest niemal goły. To pierwszy taki przypadek w historii Organizacji Narodów Zjednoczonych, że ktoś pojawił się na szczycie w podobnym stroju.

Zdjęcie opublikował rosyjski dziennikarz telewizyjny Włodzimierz Sołowiow, teraz fotka niesie się po sieci i wywołuje setki komentarzy od zaskoczonych, niekiedy rozbawionych, a czasem zdegustowanych internautów. Pewne jest, że budzi zaciekawienie, o czym świadczy fakt, że wirusowo rozprzestrzenia się w internecie.

1

RadioZET.pl/SA

Spodnie materiałowe męskie - przykład i charakterystyka

Oceń