Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ambasador Papui Nowej Gwinei na szczycie ONZ bez majtek [ZDJĘCIE]

25.05.2017 10:14

W sieci pojawiło się zdjęcie z obrad ONZ w Nowym Jorku, na którym widać rzekomo ambasadora Papui Nowej Gwinei. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna jest... bez majtek.

ambasador papui Nowej Gwinei bez majtek fot. screen Twitter

Na zdjęciu z obrad ONZ widać mężczyznę, który ma na sobie "strój", składający się z kilku opasek na rękach, ozdobnego nakrycia głowy, naszyjnika oraz... koteki, czyli ozdobnej osłony, zakładanej na newralgiczne miejsce. Jest to element noszony tradycyjnie wśród niektórych grup etnicznych w Papui Nowej Gwinei.

Wydaje się, że mężczyzna jest skupiony na tym, co się dzieje, słucha czyjejś przemowy i całkowicie nie przejmuje się faktem, że jest niemal goły. To pierwszy taki przypadek w historii Organizacji Narodów Zjednoczonych, że ktoś pojawił się na szczycie w podobnym stroju.

Zdjęcie opublikował rosyjski dziennikarz telewizyjny Włodzimierz Sołowiow, teraz fotka niesie się po sieci i wywołuje setki komentarzy od zaskoczonych, niekiedy rozbawionych, a czasem zdegustowanych internautów. Pewne jest, że budzi zaciekawienie, o czym świadczy fakt, że wirusowo rozprzestrzenia się w internecie.

1

RadioZET.pl/SA

Spodnie materiałowe męskie - przykład i charakterystyka

Oceń