Oto najbardziej wpływowe Polki. Wyróżniona m.in. Anja Rubik i Kasia Nosowska. Kto jeszcze znalazł się w tym zestawieniu?

07.03.2019 12:18

Tygodnik „Wprost” z okazji Dnia Kobiet opublikował ranking najbardziej wpływowych polskich kobiet. Na liście znalazły się m.in. Joanna Kulig, Kasia Nosowska i Martyna Wojciechowska. Nie zabrakło też influencerek oraz kobiet polityki.

Anja Rubik znalazła się w gronie najbardziej wpływowych kobiet fot. Instagram.com/ Anja Rubik

Najbardziej wpływowe kobiety według „Wprost”

„Wprost” z okazji Dnia Kobiet przygotował zestawienie najbardziej wpływowych polskich kobiet, które osiągają sukcesy w swoich dziedzinach. Nie zabrakło nazwisk pań związanych z kulturą, polityką, aktorstwem czy dziennikarstwem. Wśród wyróżnionych znalazła się m.in. top modelka Anja Rubik, która w ostatnich miesiącach angażuje się w tematykę edukacji seksualnej. Nie zabrakło też uwielbianej przez ludzi Kasi Nosowskiej, która dała się poznać fanom od zupełnie innej, komediowej strony. Wśród wyróżnionych znalazły się również dwie gwiazdy, które dbają o fizyczną kondycję Polek – Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska.

Blogerki wśród najbardziej wpływowych kobiet

„Wprost” jako najbardziej wpływowe Polki wymienił też blogerki i influencerki, m.in. Maffashion i Red Lipstick Monster. Z kolei w pierwszej dziesiątce wyróżniona została Martyna Wojciechowska. Tygodnik podkreśla jej niesłabnącą popularność wśród widzów, ale też działalność charytatywną, w którą się angażuje. Doceniona została również Joanna Kulig, która dzięki roli w „Zimnej wojnie” została zauważona za granicą. W zestawieniu pojawiła się też Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Aleksandra Dulkiewicz. Pierwsze miejsce należy do minister edukacji Anny Zalewskiej.

Zagłosuj

Którą z wymienionych przez "Wprost" kobiet najbardziej cenisz?

RadioZEt.pl/ Wprost.pl. SW

Oceń
Tagi