Anna Lewandowska w ciekawej sukience z odpadów. Kupicie ją w popularnej sieciówce

29.03.2019 13:50

Anna Lewandowska wspiera polską modę. Ostatnio trenerka wybrała niebanalną sukienkę, zrobioną z odpadów. Wiemy, gdzie i za ile ją dostaniecie.

Anna Lewandowska fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wybrała sukienkę z polskiej sieciówki

Anna Lewandowska umiejętnie miksuje kobiecy styl ze sportowym. Trenerka chętnie pokazuje się w jeansach i luźnych kurtkach, ale kocha też nosić sukienki. Mimo że może pozwolić sobie na ciuchy od wielkich projektantów, chętnie wspiera też polską modą. Na jednym z ostatnich zdjęć zaprezentowała się w różowej, dopasowanej sukience, która wykonana została z odpadów. Kreacja uszyta jest  z ekologicznego poliestru, powstałego w wyniku recyklingu plastikowych butelek. Projekt pochodzi z Reserved i można go kupić za 239,99 złotych.

Anna Lewandowska jest inspiracją dla kobiet

Do różowej, codziennej sukienki gwiazda dobrała buty w podobnym kolorze. Niezobowiązująca stylizacja Anny Lewandowskiej przypadła do gustu fankom, nie tylko ekologicznego stylu. Każde wystąpienie Lewandowskiej w projekcie polskiego brandu daje marce reklamę. W końcu ukochana Roberta Lewandowskiego jest olbrzymią inspiracją dla wielu kobiet.

– Prawda jest taka, że jestem WAG, nie ma co udawać i jestem z tego dumna. Ale nie jestem tylko żoną. Jestem sportowcem, lubię wyzwania. [...] Cały czas lubię być w ruchu, pracować, robić coś pożytecznego dla innych. Jeszcze kiedy trenowałam karate, robiłam po trzy treningi dziennie. Robert się wtedy śmiał, że trenuję więcej od niego. Znam znaczenie ciężkiej pracy, bo tak zostałam wychowana – mówiła jakiś czas temu Anna Lewandowska w wywiadzie dla „Wprost”.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/SW

Oceń