Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lewandowska w czerwonej kurtce. Cena? Nie uwierzysz!

31.01.2018 08:49
xxx zet

Luksusowe ubrania i dodatki ze światowych wybiegów? Niekoniecznie! Ania Lewandowska chętnie wybiera też ubrania ze zwykłych sieciówek. Efekt? Zjawiskowy!

Lewandowska w czerwonej kurtce. Cena? Nie uwierzysz! fot. Instagram

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce H&M

Choć na galach błyszczy w zjawiskowych kreacjach od światowej sławy projektantów, na co dzień Anna Lewandowska stawia na wygodę — jej znakiem rozpoznawczym są wygodne dżinsy, oversize'owe T-shirty i długie kardigany. Żona polskiego piłkarza lubi także krótkie sukienki, które chętnie zestawia z wygodnymi, sportowymi butami i rockowymi ramoneskami.

Anie uwielbia sportowe zestawienia i w nich czuje się i wygląda najlepiej. Ostatnio na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w ciepłej czerwonej puchowej kurtce. Do tak charakterystycznej góry dobrała jasny sweter z golfem, gładkie czarne spodnie i sportowe buty w tym samym kolorze.

Choć trudno w to uwierzyć, kurtka Ani pochodzi z popularnej siecówki. Wirtualna Polska podała, ze model ten można kupić z jedyne 209 złotych.

„Inspiracja i motywacja przez cały rok” — to hasło, które Ania Lewandowska lubi przywoływać. Nie da się ukryć, że wiele młodych Polek żona Lewego inspiruje także w kwestiach mody.

RadioZET.pl/SI

Jak należy dbać o swoje buty?

Oceń