Nowe Świeżaki [ZDJĘCIA, IMIONA]

23.08.2017 15:32

Już 28 sierpnia do sklepów Biedronka wracają Świeżaki, a właściwie „Gang Świeżaków 2”. W ramach akcji klienci dyskontu mogą za darmo zdobyć pluszaki w kształcie warzyw i owoców.

Nowe Świeżaki [ZDJĘCIA, IMIONA] fot. mat.prasowe

Jak informuje sieć, w nowej edycji na klientów czekają miliony zabawek, w tym Juniorzy, czyli maskotki o mniejszych gabarytach.

Jak zdobyć Świeżaka? By wziąć udział w zabawie, wystarczy zbierać naklejki przyznawane podczas bieżących zakupów w Biedronce na specjalne karty kolekcjonerskie.

Punkty można będzie zbierać od poniedziałku 28 sierpnia do 19 listopada 2017.

Nowe Świeżaki 2017

W tej edycji Świeżaki to: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Kalafior Krzyś oraz Borówka Basia. Nowością są także Juniorzy, czyli minimaskotki 
z zawieszką. Wśród nich klienci znajdą bohaterów znanych z poprzedniej akcji, czyli Marcheweczkę Marysię, Jabłuszko Antosia, Truskaweczkę Tosię, Brokułka Bartusia oraz dwóch nowych bohaterów – Czosneczka Czesia i Bakłażanka Błażejka. Maskotki są wykonane z bezpiecznych materiałów i pozytywnie przeszły niezbędne badania jakościowe.

Zrzut ekranu 2017-08-23 o 15.30.33

Jak zdobyć Świeżaka?

Zakup produktów za 40 złotych daje możliwość otrzymania 1 punktu. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym naklejkom przyznawanym za:
zakup warzyw i owoców (1 pkt.), użycie zarejestrowanej karty lojalnościowej „Moja Biedronka” (1 pkt.), zakup produktów specjalnych za min. 10 zł w okresie wskazanym na etykiecie (1 pkt.).

Przykładowo za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę 40 zł, wśród których znajdzie się min. 1 warzywo lub owoc oraz produkty specjalne 
o wartości min. 10 zł, klient otrzyma 4 naklejki. Natomiast po zrobieniu takich zakupów na kwotę 80 zł, liczba punktów zostanie podwojona do 8.

Każdego z nowych Świeżaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 punktów. Już 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu w cenie 19,99 zł/szt. Juniora można odebrać bezpłatnie po zebraniu 30 punktów. Pluszaki będą wydawane do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Akcja ma na celu promowanie spożywania warzyw i owoców. Informacje dotyczące zasad prawidłowego odżywiania zawarto także w albumie opowiadającym o przygodach bohaterów „Gangu”.

RadioZET.pl/SI

Oceń