Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Golonka w Bierhalle za 116 złotych. Restauracja odpowiedziała

07.02.2018 14:34
xxx zet

Pan Tomasz zamówił golonkę w restauracji Bierhalle w Warszawie. Jak twierdzi, była niedogotowana i zimna. Lokal odmówił wymiany lub zwrotu, a na koniec wyprosił klienta. Teraz restauracja odpowiedziała. 

Golonka w Bierhalle za 116 złotych. Restauracja odpowiedziała fot. Bierhalle.pl/Facebook

Bierhalle. Golonka za 116 zł. Restauracja odpowiedziała

„Powiem szczerze, że tak naprawdę to nawet nie chcę mi się pisać tego postu, bo jeszcze nigdy w żadnej restauracji nie spotkałem się z takim chamstwem ze strony kierownictwa” — napisał mężczyzna.

Skąd te skargi na popularną restaurację Bierhalle? Okazuje się, że golonka, którą mężczyzna otrzymał, była ponoć twarda, niedogotowana, a przy kości surowa. Gdy pan Tomasz postanowił zwrócić uwagę kierownikowi sali, miał usłyszeć, że „na pewno przyszedł z założeniem, żeby nie zapłacić”. Wszystkie szczegóły nieprzyjemnego incydentu mężczyzna opisał na Facebooku.

bierhalle rachunek

Restauracja reklamacji nie uznała. Do klienta wezwano ochronę. Niezjedzone mięso zważono, a pana Tomasza obciążono rachunkiem wysokości ponad 100 złotych. „Po czym gestem jak za PRL palcem wskazującym zostaliśmy wyproszeni z restauracji z informacją, że pani ma do tego prawo”. 

O komentarz do sprawy Wirtualna Polska poprosiła przedstawicieli lokalu. „Oczywiście wpis nie przedstawia w 100 proc. zdarzenia, do jakiego doszło w naszej restauracji” — napisał we wstępie Stanisław Magdij, dyrektor operacyjny QLT Restaurant & Bar, spółki zarządzającej siecią Bierhalle. Dodał jednak, że jego firma „nastawiona jest na zadowolenie gości” i przy okazji zapewnił, że dlatego jej pracownicy skontaktowali się z panem Tomaszem.

„Doszło do spotkania, na którym wspólnie przeanalizowaliśmy całe zajście i otrzymałem obietnicę, iż osoba wstawiająca post dokona kolejnego wpisu, który będzie zawierał treści, o których rozmawialiśmy” — czytamy w odpowiedzi przesłanej Wirtualnej Polsce.

Tylko czy to zadowoli pana Tomasza?

RadioZET.pl/SI

Oceń