Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Buty „tourist sandals” to hit na Instagramie. Choć nie należą do najpiękniejszych, są bardzo wygodne

13.05.2019 16:17

Kolejny „brzydki” trend podbija media społecznościowe. Tym razem to „turystyczne sandały”, które, choć nie należą do stylowych butów, są bardzo wygodne.

Sandały to nowy trend fot. Instagram.com/wiztoriatorz

Turystyczne sandały to nowy modowy trend

Moda na „brzydkie” ubrania czy buty ma się bardzo dobrze.  Po ogromnych i średnio urodziwych sneakersach przyszedł czas na „tourist sandals”, które przypominają buty noszone przez turystów. Sandały na rzepy to trend, który szybko podbija Instagram. Turystyczne sandały mogliśmy oglądać również na wybiegu u m.in. Anny Sui.

Modele „sandals tourist” znajdziemy też w kolekcjach luksusowych marek, takich jak m.in. Prada, Balenciaga, Gucci czy Rick Owens. Do popularności tych osobliwych butów przyczyniły się w dużej mierze media społecznościowe.

„Tourist sandals” zdobywa popularność na Instagramie

Na Instagramie influencerki łączą je ze zwiewnymi sukienkami w kwiaty, minimalistycznymi spodniami i jeansowymi szwedami.

Modę na te buty podchwyciły również sieciówki. „Tourist sandals” można kupić w  m.in. w Zarze oraz Bershce. Choć to niewątpliwie kontrowersyjny trend, a buty do ładnych nie należą, z pewnością są bardzo wygodne i niezastąpione podczas podróży.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń