Buty „tourist sandals” to hit na Instagramie. Choć nie należą do najpiękniejszych, są bardzo wygodne

13.05.2019 16:17

Kolejny „brzydki” trend podbija media społecznościowe. Tym razem to „turystyczne sandały”, które, choć nie należą do stylowych butów, są bardzo wygodne.

Sandały to nowy trend fot. Instagram.com/wiztoriatorz

Turystyczne sandały to nowy modowy trend

Moda na „brzydkie” ubrania czy buty ma się bardzo dobrze.  Po ogromnych i średnio urodziwych sneakersach przyszedł czas na „tourist sandals”, które przypominają buty noszone przez turystów. Sandały na rzepy to trend, który szybko podbija Instagram. Turystyczne sandały mogliśmy oglądać również na wybiegu u m.in. Anny Sui.

Modele „sandals tourist” znajdziemy też w kolekcjach luksusowych marek, takich jak m.in. Prada, Balenciaga, Gucci czy Rick Owens. Do popularności tych osobliwych butów przyczyniły się w dużej mierze media społecznościowe.

„Tourist sandals” zdobywa popularność na Instagramie

Na Instagramie influencerki łączą je ze zwiewnymi sukienkami w kwiaty, minimalistycznymi spodniami i jeansowymi szwedami.

Modę na te buty podchwyciły również sieciówki. „Tourist sandals” można kupić w  m.in. w Zarze oraz Bershce. Choć to niewątpliwie kontrowersyjny trend, a buty do ładnych nie należą, z pewnością są bardzo wygodne i niezastąpione podczas podróży.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń