Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

36-letnia babcia z wnuczką. Nowy hit sieci!

14.02.2018 08:59

Carrie Hilton ma 36 lat i rok temu została babcią. Jej córka Clarice, którą Carrie urodziła w wieku 18 lat, w 2017 roku przywitała na świecie córeczkę Jessikę.

36-letnia babcia z wnuczką. Nowy hit sieci! fot. Instagram

Carrie Hilton. Młoda babcia z wnuczką na Instagramie

Carrie trenuje kickboxing i jak sama przyznaje — jest chyba najsłynniejszą babcią w Wielkiej Brytanii. Jak twierdzi, niemal codziennie dostaje propozycje matrymonialne od mężczyzn z całego świata, głównie z Hiszpanii, Turcji, Grecji, a nawet Tajlandii.

— Dostaję mnóstwo wiadomości od wielbicieli, którzy zapraszają mnie na randki lub po prostu na seks — przyznała w jednym z wywiadów.

Carrie jest dumna z tego, że jest babcią. I wcale nie wybiera się na emeryturę — właśnie rozkręca biznes związany z treningami na siłowni.

Gdy Carrie ćwiczy z córką na siłowni, ludzie nie mogą uwierzyć, że łączy je inny rodzaj pokrewieństwa niż siostry. — Zawsze się z tego śmiejemy — dodaje Carrie Hilton.

36-letnia babcia nie ukrywa także, że ma słabość do wizyt u chirurga plastycznego. Na zabiegi upiększające wydała prawie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Poprawiła sobie m.in. biust.

RadioZET.pl/SI

Oceń