Chciała wyglądać jak Angelina Jolie, ale operacje ją oszpeciły [GALERIA]

29.11.2017 15:37

Angelina Jolie przez wiele kobiet na świecie uznawana jest za ideał urody. Takiego zdania była 29-letnia Sahar Tabar, która zapragnęła upodobnić się do słynnej aktorki. Niestety, po wielu operacjach coraz mniej przypomina ulubioną gwiazdę.

Angelina Jolie sobowtór fot. Instagram

Sahar Tabar przeszła ponad 50 operacji plastycznych, żeby zbliżyć się wyglądem do swojego ideału - Angeliny Jolie. 29-letnia Iranka marzyła, by wyglądać jak ta hollywoodzka gwiazda, jednak efekt zabiegów zdecydowanie nie poszedł we właściwą stronę. Kobieta "poprawiła" kości policzkowe, nos, brodę czy usta, jednak z każdą operacją coraz bardziej oddalała się od swojej idolki. Chciała być sobowtórką Jolie, a stała się jej... karykaturą.

Dziewczyna regularnie umieszcza w sieci swoje fotki, które często spotykają się z niemiłymi uwagami i komentarzami na temat jej wyglądu i wręcz zdaje się nie przejmować opiniami innych. Pozuje w nietypowych makijażach i stylizacjach i wygląda na to, że świetnie się przy tym bawi. Jej konto na Instagramie obserwuje już 280 tysięcy osób. Ciekawe, czy widziała ją już sama Angelina.

RadioZET.pl/SA

Oceń