Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chyba znaleźliśmy pracę marzeń. Producent Milki zapłaci za jedzenie czekolady

10.02.2017 12:22

Producent Milki, koncern Mondelez, szuka pracowników, którzy będą testować ich produkt. Krótko mówiąc, zapłaci za jedzenie czekolady. Idealny kandydat powinien charakteryzować się miłością do słodyczy i poświęcić na karierę ok. 7 godzin w tygodniu (SIC!). Jest tylko jeden szkopuł.

Chyba znaleźliśmy pracę marzeń. Producent Milki zapłaci za jedzenie czekolady fot. Czekolada

Co ogląda w nocy Jarosław Kaczyński? Rozwiąż QUIZ - najciekawsze pytania z pierwszego odcinka "Milionerów"

Jeżeli rozmyślania o zmianie pracy prowadziliście przy dużej ilości czekolady, być może jesteście idealnymi kandydatami dla koncernu Mondelez. Producent Milki poszukuje ludzi, którzy będą gotowi jeść czekoladę zawodowo. Jeżeli chcesz rozpocząć taką karierę, nie możesz jednak jadać czekolady od przypadku. Chodzi o prawdziwych pasjonatów "z detektywistycznymi kubkami smakowymi".

ezembed

Taka praca zajmie ci dokładnie 7,5 godziny tygodniowo. Każdego dnia będziesz musiał pojawić się w firmie o godzinie 12.15, a opuścić ją o 14.45. W tym czasie będziesz degustować czekoladę i kakaowe napoje Mondeleza. Jest tylko jeden problem - czekolady nie można jeść zdalnie, a obowiązki wykonywać należy w Reading w Wielkiej Brytanii.

ezembed

Ogłoszenie można znaleźć na profilu firmy na LinkedIn. Jeżeli nie jesteś gotów na przeprowadzkę, a oferta cię kusi, być może jest jeszcze nadzieja. Dwa lata temu firma poszukiwała testerów do pracy we Wrocławiu.

RadioZet.pl/LinkedIn/MaAl

Oceń