Coachella 2019: Maffashion, Jessica Marcedes i Karolina Gilon na słynnym festiwalu. Jak się zaprezentowały?

15.04.2019 12:56

Festiwal Coachella gromadzi mnóstwo gwiazd, również z Polski. Na kalifornijskie święto muzyki i mody wybrały się polskie blogerki, m.in. Jessica Marcedes i Maffashion. Na jakie stylizacje postawiły?

Coachella 2019: Maffashion, Jessica Marcedes i Karolina Gilon na słynnym festiwalu. Jak się zaprezentowały? fot. Instagram.com/ Marita Surma/ Angelika Mucha

Coachella 2019: Polskie gwiazdy na festiwalu 

Coachella to kalifornijskie święto muzyki, ale również i mody. Co roku na pustynię Indio w Kalifornii zjeżdżają artyści oraz najpopularniejsi influencerzy z całego świata. Na Coachelli gości też polska reprezentacja gwiazd i blogerek. Również i w tej edycji nie mogło zabraknąć dwóch czołowych polskich blogerek: Jessiki Mercedes i Maffashion. W tym roku na Coachellę wybrała się również Karolina Gilon. Na tym modnym wydarzeniu bawi się też po raz pierwszy Angelika Mucha, znana pod pseudonimem littlemooonster96. Na Coachelli po raz kolejny pojawił się też kontrowersyjny duet blogerów: Marita Surma znana w sieci jako Deyn i Daniel Majewski.

Coachella 2019: festiwalowe stylizacje polskich gwiazd

Na Coachelli moda jest niemal na równi z muzyką. Musi być kolorowo i koniecznie w stylu hippie. Jessica Marcedes postawiła na kolorowy, barwiony jeans. Kolorowa jeansowa kurtka świetnie skomponowała się z różowymi, barwionymi jeansami. Maffashion wybrała z kolei mroczniejszy look. Blogerka na swoim Instagramie opublikowała stylizację z koronkową, półprzezroczystą sukienką w gwiazdki.

Karolina Gilon również postawiła na dużą ilość kolorów. Zaprezentowała się w kolorowym  garniturze, do którego dobrała różowe sneakersy. Angelika Mucha wybrała delikatne i dziewczęce zestawienie ze zwiewną sukienką w roli głównej, przełamane kowbojskim akcentem. Marita Surma zaszalała z kolei z kolorem na włosach i postanowiła wyróżnić się fioletową i żółtą fryzurą.

Zagłosuj

Jeździsz na muzyczne festiwale?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW

Oceń