Zamknij

Darmowa aplikacja IKEA jest już dostępna. Podpowie, jak bardziej dbać o środowisko

Sylwia Wamej
25.04.2019 15:16
IKEA
fot. Instagram.com/ IKEA

IKEA wypuściła darmową aplikację IKEA Better Living, która ma nakłonić ludzi do większej troski o środowisko. Podpowiada też rozmaite sposoby na to, jak prowadzić zrównoważone życie, z korzyścią dla środowiska.

Aplikacja IKEA podpowie, jak dbać o środowisko

IKEA postanowiła zaprezentować swoim klientom darmową aplikację IKEA Better Living, która pozwoli bardziej zadbać o środowisko i przestrzeń wokół siebie. Szwedzka sieciówka nakłania swoich klientów do prowadzenia zrównoważonego życia, metodą małych kroków. Należą do nich m.in. wyłączanie monitora, ale też korzystanie z krótszego prysznica. Warto podkreślić, że aplikacja oferuje ponad 70 pomysłów w związku ze zmianą codziennych, niezdrowych nawyków.

Użytkownicy aplikacji IKEA są nagradzani specjalnymi punktami

Ciekawą funkcją jest to, że użytkownicy są nagradzani w specjalnym systemie punktowym.  Aplikacja szwedzkiej sieciówki oferuje również możliwość obserwacji naszych postępów, ale też rywalizacji z innymi posiadaczami apki. Można również obserwować aktywność naszych znajomych i inspirować innych. Eko aplikacja IKEA nie jest pierwszym pomysłem szwedzkiego koncernu w kwestii dbania o środowisko. IKEA w swojej ofercie posiada produkty pozwalające oszczędzać wodę, czy energię elektryczną.

Apka IKEA Better Living dostępna jest za darmo na IOS i Android.

Zagłosuj

Korzystasz z aplikacji mobilnych?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW