Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Darmowa aplikacja IKEA jest już dostępna. Podpowie, jak bardziej dbać o środowisko

25.04.2019 15:16

IKEA wypuściła darmową aplikację IKEA Better Living, która ma nakłonić ludzi do większej troski o środowisko. Podpowiada też rozmaite sposoby na to, jak prowadzić zrównoważone życie, z korzyścią dla środowiska.

IKEA fot. Instagram.com/ IKEA

Aplikacja IKEA podpowie, jak dbać o środowisko

IKEA postanowiła zaprezentować swoim klientom darmową aplikację IKEA Better Living, która pozwoli bardziej zadbać o środowisko i przestrzeń wokół siebie. Szwedzka sieciówka nakłania swoich klientów do prowadzenia zrównoważonego życia, metodą małych kroków. Należą do nich m.in. wyłączanie monitora, ale też korzystanie z krótszego prysznica. Warto podkreślić, że aplikacja oferuje ponad 70 pomysłów w związku ze zmianą codziennych, niezdrowych nawyków.

Użytkownicy aplikacji IKEA są nagradzani specjalnymi punktami

Ciekawą funkcją jest to, że użytkownicy są nagradzani w specjalnym systemie punktowym.  Aplikacja szwedzkiej sieciówki oferuje również możliwość obserwacji naszych postępów, ale też rywalizacji z innymi posiadaczami apki. Można również obserwować aktywność naszych znajomych i inspirować innych. Eko aplikacja IKEA nie jest pierwszym pomysłem szwedzkiego koncernu w kwestii dbania o środowisko. IKEA w swojej ofercie posiada produkty pozwalające oszczędzać wodę, czy energię elektryczną.

Apka IKEA Better Living dostępna jest za darmo na IOS i Android.

Zagłosuj

Korzystasz z aplikacji mobilnych?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń
Tagi