Zamknij

Depilatory IPL w Lidl za 399 zł już wkrótce

Redakcja
24.04.2018 16:52
Lidl depilator IPL
fot. archiwum Radia ZET

Lidl w swojej najnowszej gazetce zaprezentował nadchodzącą ofertę. Wśród produktów dostępnych od 30 kwietnia 2018 znajduje się depilator IPL.

Od 30 kwietnia do 6 maja 2018 w ofercie Lidl dostępne będą depilatory IPL. Urządzenia marki Sanitas kosztować mają 399 złotych. Jak czytamy w gazetce, jest to cenowy hit. Podobne urządzenia do domowego użytku znaleźć można na rynku, w zależności od modelu, już za ok. 600-700 złotych. Najdroższe z nich kosztują nawet blisko 2 tysięcy złotych.

33

Depilator IPL w sklepach Lidl

Depilator IPL z Lidl wyposażony jest m.in. w czujnik typu skóry, czujnik kontaktu ze skórą i służy do depilacji całego ciała (pachy, nogi, brzuch, bikini, ręce, plecy, twarz). To nie pierwszy raz, kiedy w ofercie Lidl pojawiły się depilatory IPL. Wcześniej, w 2016 roku, cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Czy tym razem będzie to hit na miarę wyrobów Wittchen, o które klienci Lidl toczą prawdziwą walkę? Warto dodać, że i one pojawią się w tym roku w marketach sieci. Jak w jednym z komunikatów informowali przedstawiciele Wittchen, spółka "ustaliła z firmą Lidl warunki współpracy w zakresie realizacji zamówienia - dostawy produktów marki Wittchen w roku 2018. Łączna szacunkowa wartość świadczeń w ramach Umowy wynosi 13,5 mln złotych netto + VAT".

RadioZET.pl/SA