Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dopasował ich Tinder, potem spotkali sie przypadkiem w tym samym samolocie

24.01.2018 15:22
xxx zet

Tinder to dziś jeden z najpopularniejszych randkowych serwisów internetowych, który połączył już tysiące par. Także Hannah i Nobel poznali się przez Tindera. Ich historia jest jednak naprawdę wyjątkowa.

Tinder fot. Pixabay

Hannah z Glasgow była właśnie w podróży do Los Angeles z międzylądowaniem w Dublinie, kiedy odkryła, że tym samym samolotem leci mężczyzna, z którym tydzień wcześniej została dopasowana na Tinderze. „Hej wszystkim! Lecę do LA. tydzień temu na Tinderze zostałam dopasowana z kimś z LA, kto jest w Glasgow, i dawał mi wskazówki. Teraz okazuje się, że ta osoba leci do Los Angeles tym samym samolotem, co ja. Czyżbym grała w jakiejś komedii romantycznej, ale nikt mi nie powiedział?” — napisała zaskoczona dziewczyna na Twitterze.

1

Wszystko okazało się w trakcie rozmowy na czacie. Najpierw Nobel zaproponował Hannah szybką kawę, przyznając, że jest w drodze do Los Angeles. „Koleś, żartujesz? Ja też właśnie tam lecę! Zobacz, lecimy tym samym samolotem” — napisała zaskoczona dziewczyna. Potem dopasowany mężczyzna zaproponował jej, by zajęła wolne miejsce obok niego. Ta przystała na propozycję. Wkrótce okazało się, że z powodu opóźnionego startu obydwoje nie zdążyli na planowany lot do LA. Tym samym zostali „uziemieni” w Dublinie do następnego dnia. Wyszli więc na kawę, a potem na kolację. Ostatecznie wieczór zakończył się butelką wina w pokoju hotelowym...

2

Choć dziewczyna nie zdradziła już, czy dalszą podróż do LA kontynuowali wspólnie, czy też zdecydowali, że niezbyt do siebie pasują, to jednak ta przygoda pokazuje, że nawet poznanie się „przez internet” może być romantyczne.

RadioZET.pl/SA

Oceń