#Dumpling skin. Urodowy trend, który podbija Instagram. Na czym polega?

11.02.2019 15:48

Nazwa tego trendu brzmi nieco dziwnie, jednak "dumpling skin" to nic innego jak skóra świeża i gładka, niczym smakowite pierogi. Jego autorką jest wizażystka Nam Vo. Sprawdźcie, na czym polega.

Dumpling skin podbija Instagram fot. Instagram/ hellosalonpro

#Dumpling skin: na czym polega?

Wizażystka Nam Vo stworzyła trend, w którym makijaż jest  maksymalnie rozświetlony, a skóra nawilżona. Aby uzyskać ten efekt, najpierw trzeba zacząć od cery, która musi być idealnie nawilżona. Następnym krokiem jest dobranie odpowiedniego podkładu. Skoro ma być efekt rozświetlenia, trzeba wybrać ten z mieniącymi się drobinkami. W jego wyborze warto znaleźć złoty środek, bo podkład nie może być ani zbyt matowy, ani zbyt kryjący.

Bardzo ważne jest też nałożenie rozświetlacza. Nigdy nie należy go aplikować na suchą skórę. Z kolei skóra musi być lekko zwilżona. Całość #dumplingskin warto wykończyć pudrem. #Dumpling skin choć brzmi nieco osobliwie, w rzeczywistości daje efekt nawodnionej, soczystej cery. Makijaż szybko zdobywa popularność w mediach społecznościowych. Aktualnie znajdziemy ponad 600 zdjęć z tym hasztagiem na Instagramie.

RadioZET.pl/ Ofeminin/ SW

Oceń