Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lucas Warren z zespołem Downa w reklamie Gerbera

09.02.2018 15:31

Lucas Warren został nowym „dzieckiem Gerbera”. Półtoraroczny Amerykanin ma zespół Downa. Wybrano go spośród 140 tysięcy dzieci.

Lucas Warren z zespołem Downa w reklamie Gerbera fot. Eastnews

Lucas Warren dzieckiem Gerbera 

Wizerunek osiemnastomiesięcznego Lucasa przez najbliższy rok będzie wykorzystywany w różnych działaniach marketingowych Gerbera.

EN_01303264_3784

— Każdego roku wybieramy dziecko, którego zdjęcia ilustrują bogatą tradycję naszej firmy, tradycję wyjątkowego traktowania każdego dziecka. Lucas idealnie do tego pasuje — wyjaśniła decyzję marki Kristin Wooten, rzeczniczka prasowa Gerbera.

Konkurs na bohaterów swoich kolejnych reklam Gerber organizowany jest w Stanach Zjednoczonych od 2011 roku. Lucas Warren jest pierwszym dzieckiem z zespołem Downa, które wybrano w konkursie. Wiadomo, że mieszka w Dalton w amerykańskim stanie Georgia.

Rodzice Lucasa otrzymają 50 tysięcy dolarów w ramach nagrody od Gerbera. — Mamy nadzieję, że przy tej okazji zostanie zwrócona uwaga na potrzeby społeczności osób specjalnej troski oraz że pomoże to edukować ludzi, że z ich akceptacją i wsparciem takie osoby mogą zmieniać świat, tak jak nasz Lucas — powiedziała dumna mama małego Lucasa.

EN_01303264_3780

RadioZET.pl/SI

Oceń