Maja Hyży wytatuowała sobie rysunki dzieci na plecach

16.05.2018 14:46

Maja Hyży wytatuowała sobie rysunki dzieci na plecach. Pomysł jest oryginalny, a efekt?

Maja Hyzy fot. Eastnews

Maja Hyży jakiś czas temu pochwaliła się wizytą w salonie tatuażu – nie zdradziła jednak, jaki tatuaż sobie sprawiła. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością czekali na ostateczny efekt. Piosenkarka wreszcie zamieściła fotografię, na której widać nową ozdobę jej ciała. Pomył jest oczywiście bardzo oryginalny i szczytny – gwiazda programu „X Factor” postanowiła uwiecznić rysunki swoich dzieci. Efekt jednak nie wszystkim internautom przypadł do gustu.

– Kto z Was odważyłby się wytatuować rysunek swojego dziecka?? Przedstawiam Wam dzieło moich dzieci. Gdy mieli 3 latka w ten sposób rysowali siebie i mnie z Batim. Było to dla mnie tak wyjątkowe i wyróżniające się że chciałam to uwiecznić na stałe. A teraz podzielić się również z Wami. Tatuaż przedstawia dwie strony. Jedna jakby rysowana ręką moich dzieci druga jakby rzeczywista. Wszystko w charakterze Watercolor – napisała Maja Hyży. – Piszcie proszę co sądzicie bo jestem ciekawa – dodała, zachęcając fanów do komentarzy.

Fani byli podzieleni – niektórzy pisali, że to rzeczywiście urocze, innym oryginalny pomysł artystki jednak nie przypadł do gustu.

RadioZET.pl/SI

Oceń