Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robisz zakupy w sieci? Dziś nie zapłacisz za przesyłkę!

05.12.2017 08:52

Dzień darmowej dostawy w polskich sklepach internetowych w 2017 roku przypada we wtorek, 5 grudnia. Tylko w ten dzień przesyłka będzie darmowa.

Robisz zakupy w sieci? Dziś nie zapłacisz za przesyłkę! fot. Pexels

Dzień darmowej dostawy 2017. 5 grudnia wysyłka za darmo!

Dzień darmowej dostawy 2017 to ogólnoświatowa akcja, w której biorą udział sklepy internetowe. W tym dniu w większości sklepów online nie będziemy musieć płacić za dostawę, np. kuriera czy usługi poczty. Akcja obejmuje swym zasięgiem tylko zamówienia z dostawą na terytorium Polski.

Idea Free Shipping w Stanach Zjednoczonych popularna jest od 2008 roku. Coraz więcej sklepów także w Polsce decyduje się na zorganizowanie przed świętami jednego dnia, w którym nie będziemy musieli ponosić kosztów za dostawę. W ten sposób sklepy chcą zachęcić klientów także do tego, by zrobili świąteczne zakupy jak najwcześniej – robiąc zakupy we wtorek, 5 grudnia, na pewno dostaniemy prezenty przed Bożym Narodzeniem i unikniemy zakupowego stresu przed samymi świętami.

Dzień Darmowej Dostawy cieszy się dużą sympatią konsumentów, bo jak pokazują badania, najwięcej klientów rezygnuje z zakupu określonych towarów właśnie z powodu wysokich kosztów wysyłki, które potrafią wynosić nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych (w wypadku ciężkich produktów).
 
Które sklepy biorą udział w akcji Dzień darmowej dostawy? Lista jest naprawdę długa. Zarówno miłośnicy mody, filmów, gier, akcesoriów do domu, komputerów czy kosmetyków na pewno znajdą coś dla siebie.

Pełną listę sklepów, które dołączyły do akcji Dzień darmowej dostawy 2017, można znaleźć na stronie dziendarmowejdostawy.pl.

RadioZET.pl/SI

Oceń