Dzikie tłumy na otwarciu polskiego sklepu w Izraelu. Wykupili wszystko

17.08.2018 08:53

W Izraelu otwarto pierwszy sklep polskiej sieci Reserved. Nikt nie spodziewał się chyba, że na otwarciu pojawią się takie tłumy ludzi. Cały towar został błyskawicznie wyprzedany, a ludzie chcieli zabrać do domów nawet dekoracje.

Reserved w Izraelu fot. screen YouTube

Reserved to dobrze znana polska marka odzieżowa, mająca swoje sklepy nie tylko w Polsce, ale i za granicą – łącznie aż 468 sklepów na całym świecie. Teraz pierwszy sklep otwarto w Izraelu. Chyba sami właściciele marki nie spodziewali się, że ich pierwszy w tym kraju sklep przejdzie takie oblężenie.

Wielkie otwarcie Reserved w Izraelu odbyło się w środę, 15 sierpnia, w mieście Ramat Gan. Przed sklepem w centrum handlowym Ayalon Mall już na wiele godzin przed otwarciem pojawiły się dzikie tłumy. Ludzie stali w długich kolejkach, wyszukując za szybą interesujących produktów.

Otwarcie Reserved w Izraelu

Kiedy wybiła godzina otwarcia, tłum wygłodniałych konsumentów przypuścił szturm na sklep. Krzyki, piski, przepychanie – tak wyglądały pierwsze chwile po otwarciu.

Co ważne, z okazji otwarcia pierwszego sklepu na klientów czekała promocja. Na 200 pierwszych osób, które wydały określoną sumę, czekały bilety lotnicze do Europy w prezencie. Jak widać, promocja się udała.

RadioZET.pl/SA

Oceń