Zamknij

Ewa Chodakowska rusza z nowym biznesem. Stworzyła linię naturalnych kosmetyków

Sylwia Wamej
26.03.2019 14:32
Ewa Chodakowska rusza z nowym biznesem. Stworzyła linię naturalnych kosmetyków
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Ewa Chodakowska przez ostatni rok pracowała nad nowym projektem. Trenerka ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych, że stworzyła linię naturalnych kosmetyków. „Pękam z dumy” – napisała na Instagramie Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska stworzyła linię naturalnych kosmetyków

Ewa Chodakowska już dawno przestała być tylko trenerką. Z powodzeniem można nazwać ją również bizneswoman. Pisze książki, prowadzi programy o zdrowym trybie życia, projektuje kostiumy kąpielowe, biżuterię i tworzy kosmetyki, które są jej najnowszym projektem. Trenerka pochwaliła się na Instagramie swoim nowym „dzieckiem”. Nad linią kosmetyków pracowała intensywnie przez cały rok.

Kosmetyki Ewy Chodakowskiej są w 99 procentach naturalne

Ewa Chodakowska pochwaliła się na swoim Instagramie własną linią kosmetyków „beBIO cosmetics”, która trafi do sprzedaży w przyszły poniedziałek, 1 kwietnia. Trenerka nie ukrywa, że „pęka z dumy”. Dużym plusem jest to, że w jej kosmetykach znajduje się aż 99 procent produktów pochodzenia naturalnego, wegańskiego, czyli nietestowanych na zwierzętach. Więcej Chodakowska o swoich kosmetykach napisała w obszernym poście.

W ofercie autorskich kosmetyków Ewy Chodakowskiej znajdziemy m.in. żele pod prysznic, balsamy do ciała oraz naturalne dezodoranty. Trzeba przyznać, że ceny produktów są bardzo przystępne. Za żel pod prysznic zapłacimy 15,99 złotych, natomiast balsam do ciała kosztuje 19,99 złotych. Kosmetyki dostępne będą w sprzedaży od 1 kwietnia w sieci sklepów Rossmann oraz sklepie internetowym www.bebiocosmetiqs.pl. W komentarzach fani jak zwykle nie zawiedli, choć nie wszystkim podoba się opakowanie, na którym widnieje twarz Chodakowskiej. „Wszystko spoko, poza opakowaniem. Niepotrzebnie Twoje zdjęcie tam. Aż tak próżna jesteś? Wystarczyłoby logo. Średnio chce na półce mieć takie opakowania...” – napisała jedna z fanek trenerki.

Zagłosuj

Kupisz kosmetyki Ewy Chodakowskiej?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW