Ewa Chodakowska zdradziła, ile waży. Widać to po niej?

11.04.2017 10:05

Ewa Chodakowska od dawna przekonuje, że ciągłe ważenie się wcale nie daje wiedzy o tym, w jakiej jesteśmy kondycji, a w utrzymywaniu dobrej formy nie o to chodzi, by waga pokazywała jak najmniej. Trenerka opublikowała w sieci wpis, w którym mówi o tym wprost i przy okazji zdradza, ile sama waży. Wygląda na tyle?

Ewa Chodakowska fot. Instagram

Chodakowska postanowiła wyjaśnić swoim fankom, dlaczego waga ciała nie jest najlepszym wyznacznikiem dobrej formy. Wiadomo, że mięśnie i tłuszcz mają inną masę w stosunku do swojej objętości, dlatego osoba szczupła, ale bardzo umięśniona wcale nie musi byś lekka jak piórko. Dlatego też nikt nie powinien porównywać się do innych. Brak zależności pomiędzy wagą a drobnym wyglądem trenerka postanowiła wytłumaczyć na swoim przykładzie i opowiedziała swoją historię, przy okazji zdradzając, ile waży.

"Spotykam dziewczyny na warsztatach i słyszę.. "o rety Ewka, jaka ty drobniutka, pewnie ważysz parę deko".. Przytulają mnie i mówią "matko Ewka! Jaka ty chudzinka, pewnie nic nie ważysz" .. zdarza się, ze zachęcone wizualnie piórkową wagą podnoszą mnie... i tutaj zaskoczenie. Co słyszę? ... e no nie!!! Najlżejsza to nie jesteś. No nie jestem, bo wyglądam na 48, a ważę 54 kg przy wzroście 166cm" - pisze Chodakowska i dodaje wprost: "Słuchaj! Sama waga często nie jest adekwatna do tego co widzisz.. Ta sama objętość mięśni waży więcej niż ta sama objętość tkanki tłuszczowej".

Wygląda na swoje 54 kilo?

RadioZET.pl/SA

Oceń