Fanka Popka wytatuowała sobie oczy, jak on i... straciła wzrok!

17.10.2017 20:42

Wrocławianka wytatuowała sobie gałki oczne na czarno, jak raper Popek. Po zabiegu zaczęły się komplikacje i niezbędne były operacje. Tylko jedno oko udało się uratować, na drugie młoda kobieta jest niewidoma.

Fanka Popka wytatuowała sobie oczy, jak on i... straciła wzrok! fot. Instagram
Zagłosuj

Masz jakiś tatuaż?

Anoxi_Cime, jak nazwała siebie młoda wrocławianka na Instagramie, postanowiła wytatuować sobie gałki oczne. Robiąc sobie zdjęcie z raperem Popkiem napisała, że „Uczucie spełnionego marzenia jest bezcenne”. Niestety cena, jaką poniosła za ekstremalną modyfikację ciała, jest bardzo wysoka.

Igła wbita zbyt mocno

Tatuator wbił igłę zbyt głęboko, używając nieprawidłowo dużej ilości tuszu, przez co rozbolały ją oczy do tego stopnia, że niezbędna była wizyta w szpitalu. Sam wykonawca wątpliwej jakości tatuażu nie chciał rozmawiać, gdy próbowały się z nim skontaktować media.

Finał w szpitalu

Początkowo, gdy Anoxi_Cime zaczęły boleć oczy, wrocławianka zgłosiła się po poradę do studia, gdzie został zrobiony tatuaż. Została tam zapewniona, że wszystko jest w porządku. Niestety diagnoza lekarza na oddziale w szpitalu była zupełnie inna. Mimo trzech skomplikowanych zabiegów, nie udało się przywrócić widzenia w jednym oku. Ta historia powinna być ostrzeżeniem dla młodych ludzi, którzy mają ochotę modyfikować swoje ciało, a zwłaszcza oczy.

RadioZET.pl/Instagram/strz

Oceń
Tagi