Zamknij

Festiwal filmowy w Cannes. Najpiękniejsze makijaże [GALERIA]

Redakcja
14.05.2018 13:56
Makijaże w Cannes
fot. mat.prasowe L’Oréal Paris

Festiwal filmowy w Cannes to nie tylko wielkie święto filmu, lecz także prawdziwy pokaz mody. Gwiazdy filmowe dwoją się i troją, by na premierach filmowych i w kuluarach wyglądać zjawiskowo i z klasą. Specjalnie dla wszystkich miłośników wizażu wybraliśmy 10 najpiękniejszych makijażu prosto z czerwonego dywanu. Warto się zainspirować!

Festiwal filmowy w Cannes. Najpiękniejsze makijaże [GALERIA]

71. Festiwal Filmowy w Cannes trwa najlepsze. Niektóre gwiazdy zasłużyły na Złotą Palmę także w dziedzinie stylizacji. Już od ponad dwóch dekad marka L’Oréal Paris pełni zaszczytną rolę Oficjalnego Kreatora Makijażu Festiwalu Filmowego w Cannes – i to widać – panie i panowie wyglądają wprost przepięknie, a nasze polskie gwiazdy w niczym nie ustępują tym z Hollywood.

Grażyna Torbicka, wielokrotnie nagradzana prezenterka i dziennikarka, która pojechała na festiwal razem z Radiem ZET, jest pierwszą polską oficjalnie mianowaną ambasadorką francuskiej marki. Zobaczcie także inne zjawiskowe makijaże prosto z czerwonego dywanu w Cannes!

Warto przypomnieć, że w tym roku o Złotą Palmę walczy „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego. To pierwsza od 16 lat polska produkcja (wtedy Złotą Palmę zdobył polsko-francuski „Pianista” Romana Polańskiego), która znalazła się w Konkursie Głównym najbardziej prestiżowej imprezy filmowej na świecie.

„Zimna wojna”, nowy film twórcy „Idy”, przedstawia historię niełatwej miłości z lat 50. i 60. Główne role Paweł Pawlikowski powierzył Joannie Kulig i Tomaszowi Kotowi. Obok nich zobaczymy także Borysa Szyca, Agatę Kuleszę i członków zespołu Mazowsze.

RadioZET.pl/SI