Zamknij

Fryzury ślubne 2019: najpiękniejsze uczesania na ślub

Sylwia Wamej
22.05.2019 16:08
Najmodniejsze fryzury na ślub
fot. Shutterstock

Wybór fryzury na ślub to niełatwe zadanie. W sezonie ślubnym 2019 rządzą lekkie, dziewczęce fryzury. Warkocze i kucyki to obecnie jedne z najbardziej pożądanych oraz modnych uczesań. Na jakie jeszcze fryzury ślubne warto postawić w 2019 roku?

Fryzury ślubne 2019: jaka fryzura na ślub będzie najpiękniejsza?

Fryzury ślubne w sezonie 2019 kuszą elegancją, lekkością i retro szykiem. Na jakie uczesanie postawić, aby wyglądać świeżo, promiennie, ale też modnie? Poniżej prezentujemy fryzury ślubne, które idealnie sprawdzą się w trakcie 2019 roku.

shutterstock_541579990
fot. Shutterstock

Kucyki

Jedną z modnych fryzur ślubnych w 2019 roku jest kucyk. Świetnie będzie współgrać z suknią ślubną. Obojętnie, czy będzie to kucyk niski, wysoki czy też bardziej natapirowany. W wersji ślubnej zamiast zwykłej gumki dobrze jest go przewiązać jedwabną tasiemką na gumce.

shutterstock_353817155
fot. Shutterstock

Luźne upięcia

Kolejną fryzurą ślubną, którą chętnie wybierają panny młode to luźne upięcia. Najmodniejsze ozdobione są naturalnymi dodatkami, takimi jak m.in. wianki z żywych kwiatów. Pożądane będą też ozdoby biżuteryjne, m.in. spinki, wsuwki czy klamry ozdobione perłami.

Warkocze

Fryzurą ślubną, która idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet o delikatnej urodzie i tych mających suknię ślubną w romantycznym klimacie, będzie warkocz. Mocno roztrzepane kłosy oraz korony z plecionek przypadną do gustu wszystkim fankom romantyzmu w każdym wydaniu.

Fale z lat 40.

Fanki elegancji, które szukają pięknej fryzury na ślub, powinny postawić na retro fale w stylu lat. 40. Można całkowicie je rozpuścić, częściowo upiąć lub zawiązać gumką w mały kucyk. Pięknie prezentują się też kłosy, wodospady lub dwa luźne sploty, jeden pod drugim.

Fryzura w stylu lat 60.

Z tyłu włosy są mocno natapirowane i bardzo wysoko podpięte. Kształt tej fryzury ślubnej można uformować diademem, opaską z prostej wstążki, korespondującej kolorystycznie z trzymanym w ręku bukietem, lub też bez żadnych dodatków.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW