Galanteria od Macieja Zienia w Biedronce. Od kiedy i co w ofercie? [CENY]

17.11.2017 11:31

Galanteria skórzana Macieja Zienia w Biedronce już wkrótce. Kolejny raz sieć zaprosiła do współpracy znanego projektanta. Poprzednio były to tekstylia łazienkowe z linii HOME & SPA. Teraz: torebki, paski, rękawiczki i portfele.

Biedronka Maciej Zień kiedy fot. ons.pl

Galanteria skórzana zaprojektowana na wyłączność dla Biedronki przez Macieja Zienia, która już wkrótce trafi do sklepów, obejmuje torebki, portfele, rękawiczki oraz paski. Będzie je można nabyć w wybranych punktach sieci od 23 listopada do 6 grudnia.

– Od zawsze niezwykła natura kobiet, ich piękno oraz silne charaktery były dla mnie inspiracją do tworzenia. Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl – powiedział Maciej Zień o nowym projekcie.

Biedronka_galeria sk+-rzana od Macieja Zienia_1

W kolekcji znalazły się dwa modele torebek – ze skóry pikowanej oraz ze skóry saffiano. Każda ma wymiar 20x14x7 cm i posiada pasek będący połączeniem naturalnej skóry oraz łańcuszka w kolorze złotym. Torebki, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, można będzie nabyć w atrakcyjnej cenie 169 zł za sztukę.

Kolekcja Macieja Zienia to także trzy modele portfeli – ze skóry pikowanej, gładkiej oraz ze skóry saffiano. Każdy z modeli dostępny będzie w dwóch kolorach, w cenie 129 zł za sztukę.

Do sklepów sieci Biedronka trafią również skórzane paski w czterech wariantach kolorystycznych oraz dwa modele rękawiczek skórzanych, każdy z nich w dwóch kolorach. Paski będzie można nabyć w cenie 59,90 zł za sztukę, a rękawiczki – 69,90 zł za parę.

RadioZET.pl/mat. prasowe/SA

Oceń