Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

H&M stawia na naturalność. W kampanii strojów kąpielowych wystąpiły modelki z fałdkami i rozstępami

13.05.2019 14:54

H&M zaprezentował kampanię kostiumów kąpielowych, która jest pochwałą naturalności. W najnowszej sesji zdjęciowej wystąpiły modelki o bardzo różnych kształtach, z fałdkami na brzuchu. Zdjęcia nie zostały wyretuszowane.

Kampania kostiumów kąpielowych H&M fot. Materiały praoswe/ H&M

H&M stawia na różnorodność

H&M pokazał kampanię kostiumów kąpielowych, w której na pierwszy plan wysuwa się naturalność. Zresztą to nie pierwszy raz, gdy H&M promuje ruch body positive. Tym razem szwedzka sieciówka w najnowszej sesji zdjęciowej zaprezentowała kostiumy kąpielowe na modelkach, których ciała dalekie są do idealnych. Kobiety występujące w sesji zdjęciowej mają fałdki, rozstępy i włosy na rękach.

Internauci zachwyceni najnowszą kampanią H&M

Na każdej z nich inaczej układa się kostium kąpielowy, a dzięki temu cała kampania jest po prostu różnorodna. Wśród modeli kostiumów znalazły się m.in. dwuczęściowe stroje z motywem tropikalnych kwiatów z wysokim stanem oraz gładkie, jednoczęściowe modele. Na Instagramie fanom bardzo przypadła do gustu najnowsza kampania. Internauci chwalą szwedzką markę za to, że promuje każdy rozmiar i nie dąży na siłę do pokazywania idealnych modelek. „Dziękuję wam, że promujecie każdy typ ciała. Piękne modelki” – napisała jedna z fanek pod zdjęciem z kampanii.

Nie tylko H&M promuje różnorodność w swoich kampaniach. Również Oysho, American Eagle, & Other Stories, Asos czy Nike pokazują w sesjach wizerunkowych bardzo różny typ urody i niedoskonałości ciała.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń