H&M x Erdem: kolekcja wkrótce w sklepach. Co się w niej znajdzie? [GALERIA]

31.10.2017 15:13

Kolekcja H&M x Erdem to jedna z najbardziej wyczekiwanych kolekcji tej jesieni. Co się w niej znajdzie? Sprawdź najciekawsze elementy damskiej kolekcji wraz z cenami!

HM Erdem Erdem Moralioğlu kiedy w sklepach fot. Screen

Erdem Moralioğlu to światowej sławy projektant o korzeniach brytyjsko-tureckich, który dorastał w Kanadzie. Swoje pierwsze projekty tworzył jeszcze jako dziecko - wtedy były to ubranka dla lalek. W 2003 roku ukończył londyńską College of Art i ruszył praktykować u boku Vivienne Westwood i Diane von Furstenberg w Nowym Jorku. Dziś jest jednym z najbardziej rozchwytywanych projektantów mody. Nic dziwnego, że to właśnie on jest gwiazdą najnowszego projektu H&M. Jego kolekcja, która już niebawem trafi do sklepów, "zainspirowana jego osobistymi wspomnieniami, najsłynniejszymi projektami oraz stylem angielskiej arystokracji. Zachwyca autentycznym pięknem, delikatnością i bogatymi detalami" - czytamy na stronie sklepu.

Chcesz wiedzieć, co dokładnie znajdzie się w kolekcji Erdem dla H&M? Sprawdź naszą galerię z elementami najbardziej wyczekiwanej kolekcji tej jesieni! Dostępna w sklepach już od 2 listopada 2017.

H&M x Erdem - zobacz kolekcję

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi