Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Heart-shaped boob challenge - kolejny kontrowersyjny trend w sieci

17.08.2017 14:22

W sieci zapanowała kolejna kontrowersyjna moda. Najnowsze "wyzwanie" polega na zrobieniu zdjęcia gołej piersi z dłońmi ułożonymi na niej w serduszko.

heart shape boob co to fot. Instagram

Heart-shaped boob challenge, bo tak właśnie nazywa się nowe internetowe "wyzwanie", podbija serwisy społecznościowe. Nowa dziwna moda pojawiła się kilkanaście dni temu w Chinach i bardzo szybko podbiła lokalny serwis Weibo. Tysiące kobiet zaczęły publikować tam zdjęcia swoich gołych piersi z dłońmi złożonymi w serduszko. Podobno inspiratorką "trendu" jest Ayi Xi Tai Lu - gwiazda chińskich social mediów, która w jednym ze swoich filmików zaprezentowała tę "sztuczkę".

Administratorzy Weibo doszli do wniosku, że piersi z serduszkami zbyt mocno rozprzestrzeniają się i próbują to ograniczyć kasując kontrowersyjne zdjęcia. Niestety, jak to bywa z internetowymi "wyzwaniami", także i to szybko rozniosło się po sieci. Tylko na Instagramie znaleźć można już mnóstwo zdjęć m.in. z hashtagiem #heartshapedboobschalange.

Jak na razie, "wyzwanie" chyba nie dotarło jeszcze do polskiej sieci - i miejmy nadzieję, że nie wzbudzi u nas takiej sensacji, jak w Chinach. Tak czy inaczej, heart-shaped boob challenge to kolejny z "krzyków" części internautów rozpaczliwie pragnących lajków i komentarzy.

RadioZET.pl/SA

Oceń