IKEA. Nowa kolekcja już jest hitem!

13.03.2018 08:45

IKEA — nowa kolekcja OMEDELBAR to gratka dla miłośników intensywnych barw, przekornych połączeń kolorystycznych i fanów „Alicji z Krainy Czarów”!

IKEA fot. mat.prasowe

IKEA. Kolekcja OMEDELBAR

Limitowana seria OMEDELBAR powstała jako rezultat współpracy IKEA ze znawczynią i miłośniczką mody Beą Åkerlund. Stworzono ją dla tych, którzy w wyrazisty sposób chcą zaprezentować ubrania i dodatki, a także pokazać światu swoją osobowość. Na kolekcję składają się 33 produkty celebrujące indywidualność i kreatywność, wśród których znajdziemy m.in. wazony jako duże szklane kapelusze i nie tylko, poduszki w kształcie ust oraz wielofunkcyjne lampy LED w nietypowych formach. To spora gratka dla miłośników wzornictwa oraz mody. Kolekcja jest dostępna w sklepach IKEA od marca.

— W kolekcji OMEDELBAR dużą rolę odgrywają nieoczekiwane kombinacje, jak zestawianie subtelnych, kobiecych elementów z odrobiną rock’n’rolla. Seria zawiera niemal wszystko, co potrzebne, by stworzyć designerską garderobę inspirowaną buduarowym stylem czy zaaranżować swój pokój w zupełnie nowy sposób. Jednym z kluczowych elementów projektu była również zabawa wymiarami, w wyniku czego np. zegarek kieszonkowy zamiast zmieścić się w dłoni, wisi na ścianie — twierdzi Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce.

Zrzut ekranu 2018-03-13 o 08.45.14

Trzeba przyznać, że nowa kolekcja IKEI jest naprawdę oryginalna — trudno przejść obojętnie obok szklanych kapeluszy, które tak naprawdę są wazonami, poduszek w kształcie ust, misek, które są koronami, i wielofunkcyjnych lamp LED, które pięknie oświetlą pomieszczenie. Duch Alicji z Krainy Czarów unosi się w powietrzu!

RadioZET.pl/SI

Oceń