Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

IKEA. Rewolucyjne zmiany w dostawie

02.02.2018 11:36

IKEA idzie z duchem czasu i wprowadza coraz więcej wygodnych rozwiązań dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na tradycyjne zakupy w sklepie.

IKEA. Rewolucyjne zmiany w dostawie fot. Archiwum Radia ZET

IKEA. Punkty odbioru osobistego

IKEA cieszy się w Polsce dużą popularnością i zaufaniem klientów. Od czasu otwarcia pierwszego sklepu w Polsce, w 1990 roku, IKEA jest jednym z ulubionych sklepów wnętrzarskich Polaków. W zeszłym roku otwarto 10. sklep IKEA nad Wisłą — w Lublinie.

Jednak stacjonarne sklepy to nie wszystko. Sieć doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy może pozwolić sobie na tradycyjne zakupy, dlatego ciągle pracuje nad unowocześnianiem dostawy.

Jak informują Wiadomości Handlowe, mieszkańcy Rzeszowa i okolic zyskali właśnie łatwiejszy dostęp do produktów i rozwiązań IKEA. Od 2 lutego 2018 roku meble i akcesoria ze sklepu Ikea Kraków można zamawiać do Punktu Odbioru Zamówień w Millenium Hall. To kolejny etap realizacji strategii rozwoju sprzedaży wielokanałowej Ikea. Podobne punkty powstały wcześniej w Opolu, Kaliszu i Szczecinie.

Cena dostawy wynosi 29 zł bez względu na liczbę i wagę zamówionych produktów.

IKEA zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów wyposażenia domu. Powstała w 1943 r. w południowej Szwecji. Jej założycielem jest zmarły zaledwie kilka dni temu Ingvar Kamprad. To od pierwszych liter jego imienia i nazwiska oraz pierwszych liter farmy, na której się wychował (Elmtaryd) oraz parafii, z której pochodzi (Agunnaryd), powstał akronim tworzący nazwę IKEA.

RadioZET.pl/SI

Oceń