Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ideał? Ta dziewczyna pokazała swoją prawdziwą twarz

17.02.2017 11:21

Co może zrobić dziewczyna, która zmaga się ze straszną chorobą? Przestać się jej wstydzić i powiedzieć o niej światu. Poznajcie Sophię Ridlington, nową bohaterką mediów społecznościowych. 

Ideał? Ta dziewczyna pokazała swoją prawdziwą twarz

Sophia Ridlington jest miłośniczką sztuki wizażu. Jej umiejętności można podziwiać w mediach społecznościowych. 22-letnia Brytyjka najczęściej sama testuje na sobie nowinki kosmetyczne, a czasami zdarza jej się malować także koleżanki.

Wydawać by się mogło, że dziewczyna jest jedną z wielu makijażowych youtuberek. I rzeczywiście – na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od swoich koleżanek po fachu. Okazuje się jednak, że jej przygoda z charakteryzacją zaczęła się w zupełnie inny sposób. Sophia cierpi bowiem na zaawansowaną łuszczycę, która objawia się czerwonymi plamkami na ciele. Dlatego już od kilku lat codziennie nakłada na siebie grube warstwy makijażu.

Na początku dziewczyna nie chciała dzielić się swoją tajemnicą z fankami. Później doszła jednak do wniosku, że przyznanie się do słabości jest rzeczą naturalną i że pokazując swoje naturalne zdjęcia w sieci, może pomóc innym dziewczynom wyzbyć się kompleksów. 

Zobaczcie w naszej galerii kilka zdjęć pokazujących, jak Sophia wygląda przed makijażem i po nim.

ezembed

RadioZET.pl/SI

Oceń