Identyczne bliźniaczki i identyczni bliźniacy biorą ślub

23.02.2018 16:23

Patrząc na zdjęcia dwóch bliźniaczych par: Briany i Jeremy'ego oraz Josha i Brittany, można dojść do wniosku, że po prostu dwoi się nam w oczach. Tymczasem to naprawdę rzadko spotykana sytuacja, kiedy identyczni bliźniacy poślubiają identyczne bliźniaczki.

oświadczyny bliźniaków fot. screen YouTube

Josh i Jeremy Salyers poznali Brittany i Brianę Deane na festiwalu bliźniaków w Twinsburg w stanie Ohio. Obydwie pary zauważają, że relację nawiązali bardzo szybko. Przyznają, że od razu poczuli między sobą pokrewieństwo dusz. Briana opisała to spotkanie jako magiczny moment w jej życiu, kiedy wszystko stało się jak w filmie. Nawet pierścionki zaręczynowe były identyczne.

1

Teraz, po blisko półtora roku od spotkania, Briana i Jeremy oraz Brittany i Josh planują swoje zaślubiny. Mężczyźni oświadczyli się paniom podczas kręcenia dokumentu o bliźniakach dla jednego z amerykańskich serwisów. Kiedy obydwaj klęknęli na kolano, dziewczyny sądziły, że to tylko żart na potrzeby produkcji. Okazało się jednak, że kryje się za tym prawdziwa prośba. Co ciekawe, data oświadczyn też była nieprzypadkowa. Planowali to na 2 lub 22 lutego — czyli 2.02. albo 22.02. I tak się udało.

Josh i Jeremy, którzy pracują razem w branży produkcyjnej, mówią, że dawne dziewczyny nie potrafiły ich zrozumieć, a oni zawsze mieli poczucie, że jeśli się ożenią, to tylko z bliźniaczkami. Identyczne przeczucie miały Briana i Brittany. Pierwsza z sióstr przyznała, że „odkąd była małą dziewczynką, zawsze wiedziała, że na świecie na pewno są gdzieś identyczni bliźniacy, z którymi będą chciały się pobrać”. Jak widać, te marzenia się spełniły.

Ceremonia ślubna — oczywiście jedna dla całej czwórki — zaplanowana została na sierpień.

RadioZET.pl/nypost.com/SA

Oceń