Zamknij

Internauci śmieją się z kreacji Emmy Stone. Porównują jej suknię do szynki i wafla

Redakcja
26.02.2019 15:22
Suknia Emmy Stone doczekała się wielu memów
fot. Features Rex/East News

Emma Stone na oscarową galę wybrała oryginalną kreację Louis Vuiton. Choć suknia prezentowała się na Emmie ciekawie, kolor i wzór nie przypadł do gustu internautom. Nie zabrakło porównań do szynki czy... gofrów. To nie pierwszy raz, gdy internauci są bezlitośni w kwestii stylizacji, w których gwiazdy prezentują się na wielkich galach.

Emma Stone wyśmiana przez internautów

Emma Stone na każdej oscarowej gali pojawia się w oryginalnej stylizacji. W ubiegłym roku 30-letnia aktorka zadała szyku w spodniach, z kolei na tegoroczną galę wybrała dopasowaną do figury suknię Louis Vuitton, w której wyróżniała się na tle pozostałych gwiazd. Wszystko przez oryginalne, „podniesione” rękawy, kolor i wzór. Kreacja jednym się podoba, drugim nie, natomiast nie można przejść obok niej obojętnie.

Memy o sukni Emmy Stone

Internauci błyskawicznie zaczęli tworzyć memy, porównując suknię Emmy Stone do szynki, gofrów, czekoladowych wafelków czy lodowego wafla. Pojawiły się też porównania do postaci z filmów SF. Podobny los jakiś czas temu spotkał inne gwiazdy, które zdecydowały się włożyć na wielkie gale wyraziste kreacje. Suknia z rozdania nagród Grammy Katy Perry niektórym przypominała słodką babeczkę, innym wałek do farby. Kreacja Rihanny z Gali Met, którą miała na sobie w 2015 roku, porównana została do omletu. Z kolei oscarowa stylizacja Alicii Vikander sprzed kilku lat przypominała internautom suknię Belli z „Piękna i Bestia”. Natomiast suknię Kate Winslet porównano do czarnego worka na śmieci.

RadioZET.pl/ SW