Jak rozpoznać zdradę?

16.04.2018 15:35
xxx zet

Jak rozpoznać zdradę? Nie jesteś pewna, czy twój partner dochowuje ci wierności? Po czym poznać, że w jego życiu znalazł się ktoś inny? Oto 5 najczęstszych sygnałów.

Zdrada fot. Pixabay

Jak rozpoznać zdradę?

„Po czym rozpoznać, że on mnie zdradza?” — to jedno z popularnych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę. W miłości nic nie jest jednak czarno-białe, a jednoznacznych odpowiedzi oczywiście nie ma. Są jednak znaki, które mogą zwiastować to, że twój partner cię zdradza albo ma na oku kogoś innego. Jakie?

Jak rozpoznać, że twój partner cię zdradza?

1. Ciągła nieobecność

Twój partner ciągle zostaje w pracy po godzinach, regularnie wyjeżdża w delegacje, często pilnie wychodzi z domu bez podania żadnego przekonującego powodu? To może oznaczać, że jest albo bardzo zajęty, albo rzeczywiście ma kogoś.

2. Emocjonalny dystans

Twój partner zaczyna się emocjonalnie i intymnie dystansować? Ma coraz więcej własnych spraw, którymi nie chce się z tobą dzielić? Do tego pojawiają się problemy łóżkowe? Tworzenie dystansu, bariery pomiędzy wami to jeden z najczęstszych sygnałów, że twój ukochany może kogoś mieć.

3. Tajemnicze telefony

Twój partner ciągle korzysta z telefonu? Gdy ktoś dzwoni, natychmiast wychodzi ze wspólnego pomieszczenia? Odbiera wiadomości SMS nawet nocą? Jeśli partner nagle zaczął nosić swój telefon przy sobie i nie rozstaje się z nim nawet w toalecie, może chcieć coś przed tobą ukryć...

4. Kwiaty, czekoladki i czułe słówka

Brzmi dziwnie, ale eksperci podkreślają, że zdarza się, że niewierni partnerzy często, by zagłuszyć wyrzuty sumienia lub uśpić czujność drugiej osoby, nagle zaczynają obrzucać ją prezentami i komplementami.

5. Dba o siebie przesadnie

Znasz go wystarczająco długo, by wiedzieć, jak dba o siebie. Jeśli nagle zaczyna wydawać krocie na ubrania, kupuje sobie sterty kosmetyków albo przechodzi na egzotyczną dietę — być może przechodzi kryzys wieku średniego, a być może...

RadioZET.pl/SI

Oceń