Jaką dietę stosuje Małgorzata Kożuchowska? Pokazała jeden z posiłków

21.02.2017 13:11

Małgorzata Kożuchowska wygląda doskonale. Jaki jest sekret jej nieskazitelnej sylwetki? Aktorka lubi kolorowe, urozmaicone posiłki, które wyglądają niemal jak dzieła sztuki.

Jaką dietę stosuje Małgorzata Kożuchowska? Pokazała jeden z posiłków fot. Małgorzata Kożuchowska i jej dieta

Krótkie blond włosy, piękny uśmiech i doskonała sylwetka – to znaki rozpoznawcze Małgorzaty Kożuchowskiej, jednej z najbardziej lubianych i popularnych polskich gwiazd. Jaki jest sekret jej doskonałego wyglądu? Aktorka niechętnie dzieli się swoimi pielęgnacyjnymi trikami i zwykle powtarza, że jej uroda jest zasługą matki natury. Wiadomo natomiast, że w zrzuceniu zbędnych kilogramów po porodzie pomogła jej dieta świętej Hildegardy z Bingen.

To połączenie diety orkiszowo-warzywno-owocowej. Spośród całej, ogromnej gamy produktów spożywczych, jakie człowiek ma do dyspozycji, święta umiłowała sobie szczególnie orkisz, kasztany jadalne, a także koper włoski.

Od urodzenia synka Janka minęły już ponad dwa lata. Kolorowe magazynu podają  jednak, że Kożuchowska wciąż stawia na zdrową, dobrze zbilansowaną dietę. 
Ostatnio na Instagramie pokazała jeden ze swoich posiłków. Okazuje, że kawałek ryby, jadalne kwiaty i rybie jajeczka potrafią wyglądać bardzo apetycznie. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, że każdy z nas lubi jeść oczami.

Trzeba przyznać, że taki jadłospis przynosi doskonałe efekty. Małgorzata Kożuchowska wygląda naprawdę świetnie!

RadioZET.pl/SI

Oceń