Jennifer Lopez twarzą Inglot

06.04.2018 10:31

Jennifer Lopez twarzą Inglot. O tym, że amerykańska gwiazda została ambasadorską polskich kosmetyków, mówiło się od jakiegoś czasu. Teraz te informacje zostały oficjalnie potwierdzone.

Jennifer Lopez fot. Eastnews

Jennifer Lopez twarzą Inglot

„Z przyjemnością ogłaszamy współpracę z Jennifer Lopez i Inglot” — można przeczytać w oświadczeniu na oficjalnym profilu firmy na Facebooku. Informacje potwierdziła także Jennifer Lopez.

Na kolekcję sygnowaną przez amerykańską supergwiazdę składać będzie się 70 różnych produktów, w tym szminki, cienie do powiek czy pudry. Firma i celebrytka zapewniają, że kolorystyka będzie przebogata i każda z pań znajdzie w niej coś dla siebie. Produkty trafią do sprzedaży 26 kwietnia.

Firmę Inglot założył absolwent wydziału chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego Wojciech Inglot w 1983 roku. Dziś marka z Przemyśla znana jest niemal na całym świecie. Przedstawiciele podkreślają jednak, że 95 proc. kosmetyków i akcesoriów wytwarzanych jest w siedzibie głównej marki. Ponadto wysokiej jakości produkty idą w parze z uczciwymi cenami.

RadioZET.pl/SI

Oceń