Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jessica Mercedes i Maffashion wystąpiły razem w kampanii reklamowej. Znów się przyjaźnią?

09.05.2019 12:22

Jessica Mercedes i Maffashion zaprezentowały się razem w kampanii reklamowej Zalando Beauty. Czyżby obie blogerki zakopały topór wojenny?

Jessica Mercedes i Maffashion w jednej kampanii fot. Materiały prasowe

Jessica Mercedes i Maffashion w jednej kampanii

Jessica Mercedes i Maffashion wystąpiły wspólnie w kampanii reklamowej Zalando Beauty. Obie blogerki zostały ambasadorkami nowej kategorii urodowej w ofercie niemieckiej platformy zakupowej. Kampania z udziałem najpopularniejszych polskich influencerek promuje marki dostępne na Zalando, ale też najnowsze trendy w pielęgnacji czy makijażu.

Asortyment Zalando Beauty obejmuje 10000 produktów zarówno międzynarodowych, jak i niszowych. Są to m.in. innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry i włosów – te popularne, jak i te organiczne, koreańskie i wegańskie, nowości i klasyki do makijażu czy najnowsze kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn.

Jessica Mercedes i Maffashion zakopały topór wojenny?

Nową kampanię promuje wspólna sesja zdjęciowa Jessiki Mercedes i Maffashion, która utrzymana jest w kolorach bieli i beżu. Wygląda na to, że dziewczyny postawiły na współpracę i już znacznie mniej ze sobą rywalizują, tak jak to było kilka lat temu. Dziewczyny mają na swoim koncie jedną, nieudaną publiczną kłótnię... o kradzież pomysłu na fryzurę.

Zagłosuj

Lubisz modę?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń