Teraz gramy

Julia Wieniawa w stylizacji wartej fortunę. Gwiazda wydała na nią aż 17 tysięcy złotych

01.04.2019 16:34

Julia Wieniawa lubi dobrze wyglądać. Młoda celebrytka chętnie wybiera ubrania, które słono kosztują. Jej najnowsza stylizacja warta jest aż 17 tysięcy złotych.

Julia Wieniawa fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w stylizacji za 17 tysięcy złotych

Julia Wieniawa lubi eksperymentować z modą. 20-letnia gwiazdka nie boi się odważnych fasonów, wzorów czy kolorów. Chętnie wybiera też kobiece zestawienia, które podkreślają jej figurę. Lubi odsłaniać też nogi. Styl Julii Wieniawy jest inspiracją dla młodych dziewczyn i modowych marek, które proponują jej współpracę.W miniony weekend Julia Wieniawa pojawiła się na imprezie Sephora Trend Report. Wieniawa postawiła na sexy look, okraszony sportowym, luźniejszym akcentem. 

Na zestawienie gwiazdy złożyła się skórzana spódnica za 2330 złotych, buty Christiana Laboutina za 2285 złotych oraz kurtka bomberka Fendi za ponad 11 tysięcy złotych. Julia doczepiła też włosy. To wydatek rzędu dwóch tysięcy złotych. Patrząc na komentarze, wiosenna stylizacja Julii przypadła internautom do gustu. Sama aktorka wręcz promienieje i wygląda na to, że ma teraz bardzo dobry czas, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/Viva.pl/ SW

Oceń