Zamknij

Wieniawa zaszalała z fryzurą. Już tak nie wygląda!

Redakcja
30.01.2018 20:00
Wieniawa zaszalała z fryzurą. Już tak nie wygląda!
fot. ons.pl

Kobieta zmienną jest – kto wie o tym lepiej niż aktorka? Julia Wieniawa postanowiła nieco zaszaleć ze swoim wizerunkiem. Efekt? Jesteśmy na „tak".

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę

Choć Julia Wieniawa chętnie eksperymentuje ze stylem i uwielbia bawić się modą, dotąd raczej pozostawała wierna swojej fryzurze – gęste ciemne włosy nosiła zwykle rozpuszczone lub spięte w duży kok na czubki głowy. Tym razem jednak zapragnęła lekkiej odmiany.

Zobacz także

Młoda aktorka wizytą u fryzjera pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Wieniawa dała sobie wycieniować, skrócić i wyprostować włosy. Efekt? Ładnemu we wszystkim ładnie.

Zobacz także

Warto zaznaczyć, że kariera aktorska Julii Wieniawy nabiera tempa. Gwiazda „Rodzinki.pl” pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”, gdzie wcieli się w Futro, rozpuszczoną córkę bossa stołecznego półświatka Padrino. W 2018 roku będzie można oglądać ją także w obrazie „Kobiety sukcesu”, w którym zagra siostrę głównej bohaterki Mańki (Agnieszka Więdłocha). Od kilku dni wiadomo także, że dziewczyna Antka Królikowskiego pojawi się w 2. sezonie „W rytmie serca", gdzie zagra blogerkę modową.

wieniawa
fryzjer
wlosy

RadioZET.pl/SI