Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KFC wprowadził do swojej oferty wegetariańskiego burgera. Czym zastąpiono mięso?

10.05.2019 13:10

KFC zmienia się i wprowadza do swojej oferty wegetariańską wersję burgera. Popularny fast food w najnowszej wersji kanapki zrezygnował z kurczaka i zastąpił go serem Halloumi.

Wegetariański burger KFC fot. Instagram.com/ KFC Polska

KFC wprowadziło do oferty wegetariańskiego burgera

KFC stawia na wegetariańską wersję burgera. Fast food kojarzony głównie z kurczakami, w najnowszej propozycji zrezygnował z mięsa. Zamiast kurczaka w kanapce znajdziemy ser Halloumi. Burger Halloumi to nowość w KFC. Oprócz sera znajdziemy też w nim sałatę, rukolę, pomidory koktajlowe, czerwoną cebulę i sos truflowy.

Ser Halloumi w kanapce zamiast mięsa

– Zadowolenie naszych Gości od zawsze jest naszym priorytetem, satysfakcję z wizyty czy też dostawy KFC gwarantujemy dzięki wysokiej jakości produktów, w przystępnych cenach przy wysokiej jakości obsługi. Od lat dbamy również o potrzeby Gości, którzy na co dzień nie jedzą mięsa, którzy mogą w naszych restauracjach zamówić produkty w wersji wegetariańskiej, w której kawałki soczystego kurczaka można zastąpić chrupiącym plackiem ziemniaczanym. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy poszerzyć ofertę bezmięsną, wprowadzając burgera oraz twistera z serem halloumi. Jesteśmy przekonani, że ta opcja trafi w gusta naszych gości – mówi Dusan Fol'ta, President KFC Poland.

Wegetariańskiego burgera można spróbować od 7 maja we wszystkich restauracjach KFC w Polsce.

Zagłosuj

Jesteś wegetarianinem?

RadioZEt,pl/ SW

Oceń
Tagi