Zamknij

KFC wprowadził do swojej oferty wegetariańskiego burgera. Czym zastąpiono mięso?

Sylwia Wamej
10.05.2019 13:10
Wegetariański burger KFC
fot. Instagram.com/ KFC Polska

KFC zmienia się i wprowadza do swojej oferty wegetariańską wersję burgera. Popularny fast food w najnowszej wersji kanapki zrezygnował z kurczaka i zastąpił go serem Halloumi.

KFC wprowadziło do oferty wegetariańskiego burgera

KFC stawia na wegetariańską wersję burgera. Fast food kojarzony głównie z kurczakami, w najnowszej propozycji zrezygnował z mięsa. Zamiast kurczaka w kanapce znajdziemy ser Halloumi. Burger Halloumi to nowość w KFC. Oprócz sera znajdziemy też w nim sałatę, rukolę, pomidory koktajlowe, czerwoną cebulę i sos truflowy.

Ser Halloumi w kanapce zamiast mięsa

– Zadowolenie naszych Gości od zawsze jest naszym priorytetem, satysfakcję z wizyty czy też dostawy KFC gwarantujemy dzięki wysokiej jakości produktów, w przystępnych cenach przy wysokiej jakości obsługi. Od lat dbamy również o potrzeby Gości, którzy na co dzień nie jedzą mięsa, którzy mogą w naszych restauracjach zamówić produkty w wersji wegetariańskiej, w której kawałki soczystego kurczaka można zastąpić chrupiącym plackiem ziemniaczanym. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy poszerzyć ofertę bezmięsną, wprowadzając burgera oraz twistera z serem halloumi. Jesteśmy przekonani, że ta opcja trafi w gusta naszych gości – mówi Dusan Fol'ta, President KFC Poland.

Wegetariańskiego burgera można spróbować od 7 maja we wszystkich restauracjach KFC w Polsce.

Zagłosuj

Jesteś wegetarianinem?

Liczba głosów:

RadioZEt,pl/ SW