Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KFC za 20 tysięcy dolarów sprzedaje kanapkę, której nie da się zjeść

13.07.2017 17:05

KFC przyzwyczaiło swoich fanów do wprowadzania coraz dziwniejszych produktów do swojej oferty. W sprzedaży były m.in. lakiery do paznokci, albo kremy do opalania o zapachu kurczaka. Teraz przez stronę internetową zamówić można burgera za bagatela 20 tysięcy dolarów. Nie uwierzycie, z czego jest zrobiony.

KFC burger z meteorytu fot. screen KFC LTD

Popularne sieć KFC coraz bardziej zaskakuje. W ciągu zaledwie kilku tygodni zdążyła m.in. wynieść swojego burgera w kosmos i stworzyć reklamę opartą o fabułę "Gry o tron". Niedawno w Chinach do sprzedaży wprowadzone zostały oficjalne smartfony KFC, ale zdaje się, że to nie koniec zaskakujących posunięć. Teraz sieć zamierza najpewniej sprzedawać produkty jeszcze bardziej absurdalne i już niezbyt kojarzące się z tym, co powinno być dostępne w sieci fastfoodowej. Mowa m.in. o skarpetkach, t-shirtach, bluzach, wstążeczkach, apaszkach, a nawet biżuterii, które dostępne są w internetowym sklepie sieci Colonela Sandersa.

Jednak tym, co najbardziej tam przykuwa uwagę jest wrzucony właśnie do sprzedaży miniaturowy burger kosztujący zaledwie 20 tysięcy dolarów. W tym przypadku to nie cena najbardziej zaskakuje, tylko fakt, że kanapka nie jest przeznaczona do jedzenia, bo... jedynym jej składnikiem jest skała meteorytowa. Ale rzeczywiście - kto chciałby wydać na burgera prawie 20 tysięcy złotych, żeby go za chwilę zjeść? To musi być oferta dla wyjątkowych kolekcjonerów.

Tak prezentuje się owa kanapka w ofercie KFC:

5433-1

Skusicie się?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi