Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KFC wprowadza nowego „kurczaka". Do wanny!

02.11.2017 15:58

Japonia to, jak wiadomo, kraj wynalazków. I to przeróżnej maści... W restauracjach KFC w Japonii wprowadzono właśnie mydełka o zapachu kurczaka. To gadżet tylko dla wybranych!

KFC wprowadza nowego „kurczaka". Do wanny! fot. Twitter/KFC

Dobre wiadomości dla wszystkich miłośników KFC. Znana na całym świecie marka wypuściła właśnie specjalne mydło w kształcie kurczaka, które pachnie... 11 przyprawami dodawanymi do kultowych nuggetsów.

W tym celu KFC rozpoczęło współpracę z Village Vanguard – marką specjalizująca się w musujących bombach do kąpieli. Oficjalna nazwa mydła w kształcie podudzia to „Chicken smell bathing powder". Zła wiadomość jest taka: kurczakowej bomby do kąpieli nie można kupić – na razie można wygrać ją w loterii, i to wyłącznie w Japonii. Kto wie jednak, być może niedługo mydełka pachnące kurczakiem z KFC trafią też do Europy.

Ci, którzy mieli okazję przetestować już nowe mydełko KFC we własnej łazience, twierdzą, że zapach jest naprawdę obłędny – nie ma nic wspólnego ze sztucznym aromatem kostki rosołowej, ale raczej z świeżo smażonym kawałkiem mięsa prosto z KFC.

Czy jest ktoś, kto chciałby spróbować? My zostaniemy raczej przy naszych ulubionych lawendowych mydełkach. Kurczak – i to jeszcze w jedenastu przyprawach – to dla nas zdecydowanie za dużo.

RadioZET.pl/SI

Oceń