Zamknij

Kasia Tusk zabrała na plażę ręcznik od Chanel. Jego cena zwala z nóg

Sylwia Wamej
27.06.2019 12:00
Kasia Tusk
fot. Piotr Hukało/ East News

Kasia Tusk opublikowała niedawno zdjęcia z błogiego lenistwa na plaży. Uwagę internautki zwrócił ręcznik, który Kasia wzięła ze sobą na plażę. Jak się okazuje, dodatek pochodzi od luksusowego domu mody Chanel. Ile kosztuje?

Kasia Tusk zabrała na plażę ręcznik Chanel. Ile kosztuje?

Kasia Tusk dawkuje na swoim blogu i Instagramie pokazywanie życia prywatnego. Chętnie za to prezentuje nowe stylizacje i modne dodatki. Ostatnio blogerka opublikowała w mediach społecznościowych fotografię z letniego plażowania. Wszystkie ubrania i dodatki, które publikuje córka  Donalda Tuska, spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanek. Te pytają Kasię najczęściej o cenę i markę. 

Kasia Tusk stawia na luksusowe dodatki Chanel

Niedawno jedna z wielbicielek zapytała o kocyk, który okazał się ręcznikiem. „Kasiu, zdradzisz skąd jest kocyk na leżaku i sam leżak?” – zapytała fanka. „Ręcznik jest od Chanel, leżak kupiłam baaardzo dawno temu i już nawet nie pamiętam gdzie” – odpowiedziała Tusk. Warto podkreślić, że za ubrania i dodatki od francuskiego domu mody trzeba słono zapłacić. Według dziennikarzy „Super Expressu” ten modny dodatek kosztuje nawet 5 tysięcy złotych. Kasia Tusk postanowiła podejść z dystansem do kwoty, którą ustalił dziennik. „Kocham te dziennikarskie wyceny” – skomentowała Tusk.

Zagłosuj

Lubisz modę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW