Foods by Ann znów w Lidlu. Produkty Lewandowskiej taniej niż online

29.06.2018 10:02

Zdrowe przekąski Anny Lewandowskiej wracają do Lidla. Produkty z logo Foods by Ann dostępne są w wybranych sklepach sieci. W jakich cenach w Lidlu można je kupić? Na pewno będą tańsze niż na oficjalnej stronie trenerki.

Foods by Ann znów w Lidlu. Produkty Lewandowskiej taniej niż online fot. Instagram/Foods by Ann

Produkty Anny Lewandowskiej Foods by Ann znów w Lidlu. W skład serii zdrowych przekąsek wchodzą m.in. batoniki, musli, koktajle oraz zdrowe chipsy.

Foods by Ann w Lidlu: oferta i ceny

Jak informuje Lidl, produkty Lewandowskiej są „w 100 proc. z naturalnych składników, bez tłuszczów trans, bez GMO i bez konserwantów”. Które z produktów dostępne są w marketach Lidl? To m.in.: batony, musli, smoothie praz shake'i.

– pocket energy bar w różnych wersjach smakowych (kokos i banan, jabłko i cynamon, kakao i malina, banan i kakao) – 3,49 zł/35 g/1 opak.

– musli, różne rodzaje (malina, wiśnia i truskawka, daktyl, jabłko i banan, jabłko, porzeczka i śliwka, truskawka, pomarańcza i melon) – 3,99 zł/50 g/1 szt.

– chipsy z batatów lub topinamburu i marchwi – 4,49 zł/15 g/20 g/ 1 opak.

– chipsy z ziemniaków – 3,99 zł/18 g/1 opak.

– shake i smoothie – 3,99 zł/15-24 g/1 opak.

Ceny produktów są niższe niż na oficjalnej stronie internetowej Lewandowskiej, a oferta dostępna jest do wyczerpania zapasów. Oprócz tego przekąski dostępne są również w sklepach Piotr i Paweł, Żabka i kawiarniach So!Coffe.

RadioZET.pl/mat.prasowe/SA

Oceń