Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ile kosztował ślub Pippy Middleton?

22.05.2017 12:49

33-letnia Pippa Middleton, młodsza siostra Kate Middleton, wyszła za mąż. Jej wybrankiem został biznesmen i milioner 41-letni James Matthews, z którym piękna Brytyjka spotykała się od kilku lat.

Ile kosztował ślub Pippy Middleton? fot. Twitter

Ślub Pippy Middleton

Para zadbała o to, by uroczystość przebiegła w spokojnej, miłej atmosferze. Kwiatki młodej parze sypały dzieci Kate i Williama – książę George i księżniczka Charlotte.

Zakochani pobrali się w elegancko przystrojonym kościele świętego Marka w Englefield w angielskim hrabstwie Berkshire, niedaleko rodzinnego domu sióstr Middleton w Bucklebury. W tym samym dwunastowiecznym kościele ślub wzięli wiele lat temu rodzice Pippy i Kate –  Carole i Michael.

Pippa Middleton wzięła ślub. Królewskie dzieci skradły show [FOTO]

Pippa – zgodnie z przewidywaniami mediów – miała na sobie przepiękną, koronkową suknię od Gilesa Deacona. Stylizacji dopełniały szpilki od Manolo Blahnika.

Ile kosztowała uroczystość? Brytyjski serwis Daily Mail wyliczył, że około 3,5 miliona złotych. Sama suknia kosztowała bowiem 100 tysięcy złotych, namiot 500 tysięcy złotych, a rosyjski kawior 179 tysięcy.

RadioZET.pl/SI

Oceń