Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karolina Ferenstein-Kraśko schudła 12 kilogramów. Jak?

20.06.2017 14:38

Karolina Ferenstein-Kraśko stała się symbolem walki o najlepszą wersję siebie. Żona Piotra Kraśki schudła 12 kilogramów. Jak udało jej się osiągnąć taki wynik? Nie było łatwo, ale trzeba przyznać, że efekty są rewelacyjne.

Karolina Ferenstein-Kraśko schudła 12 kilogramów. Jak? fot. ons.pl

W listopadzie zeszłego roku Karolina zdradziła, że to Kinga Rusin podpowiedziała jej, jak powinna wyglądać zdrowa dieta redukcyjna. – Zero mąki, cukru, mięsa i mleka, za to dużo warzyw, owoców oraz wody – zdradziła żona Piotra Kraśki. Każdy dzień Karolina zaczyna od szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny i imbiru. Takie podejście wymaga wytrwałości, ale Karolina nie zamierzała poddawać się: w końcu walka o piękną sylwetkę jest też walką o własne zdrowie.

Karolina najpierw stosowała popularną dietę doktor Dąbrowskiej, która pomogła schudnąć także Karolinie Szostak. Przez ten cały czas Karolina Ferenstein-Kraśko regularnie uprawiała aktywność fizyczną. Biegała, jeździła konno – co jest jej największą pasją, chodziła też na siłownię. Efekty? Udało jej się zrzucić aż 12 kilogramów, co jest niesamowitym wynikiem: zwłaszcza po trzech ciążach!

Trzeba przyznać, że Karolina wygląda wręcz olśniewająco!

ZOBACZ TEŻ: Rozwiąż QUIZ wiedzy o M jak Miłość:

RadioZET.pl/SI

Oceń