Zamknij

Kim jest Ewa Zakrzewska, nowa gwiazda Polsatu?

Redakcja
16.05.2017 13:58
Kim jest Ewa Zakrzewska, nowa gwiazda Polsatu?
fot. Facebook

Program „Supermodelka Plus Size" ma być odpowiedzią Polsatu na program „Top Model", tyle że wystąpią w nim modelki puszyste. Jedną z jurorek show będzie modelka Ewa Zakrzewska. Fani programów rozrywkowych na pewno dobrze już ją znają.

Supermodelka Plus Size: Ewa Zakrzewska

Producenci programu chcą pokazać, że uroda i seksapil nie muszą wiązać się ze szczupłą sylwetką. A wręcz przeciwnie: piękno nie ma rozmiaru. Uczestniczki nowego show Polsatu zaprezentują się przed publicznością i ekspertami.

W jury zasiądą: Ewa Minge (projektantka mody), Emil Biliński (fotograf), Rafał Maślak (model) i Ewa Zakrzewska (modelka). Będą oni także mentorami i prowadzącymi. Wcześniej pojawiły się informacje, że jednym z jurorów będzie Zygmunt Chajzer – jednak dość niespodziewanie w produkcji zabrakło jego nazwiska.

Największe emocje w internecie budzi udział Ewy Zakrzewskiej. Kim jest apetyczna brunetka? Ewa brała udział w programie „Piekielna Kuchnia", a na co dzień pracuje jako modelka plus size. Jej wymiary są imponujące, to: 170 cm wzrostu, 125 cm w biuście, 100 cm w talii i 127 cm w biodrach.

ewa zakrzewska2
fot.

Facebook

Przypomnijmy, że nowy program Polsatu powstaje na licencji firmy Armoza Formats, w Polsce produkcją zajmuje się Rochstar. Od października zeszłego roku niemiecką edycję można oglądać na kanale RTL2.

RadioZET.pl/SI