Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lakier ze ślubnego manicure Meghan Markle możesz mieć za 30 złotych

25.05.2018 13:33

Ślubna stylizacja Meghan Markle była klasyczna, prosta i dzięki temu bardzo elegancka. Księżna postawiła do tego na delikatny manicure w pięknym odcieniu beżu. Podobał Ci się? Sprawdź, jaka to marka.

Meghan Markle ślub fot. CapitalPictures/face to face/REPORTER/EAST NEWS

Jednym z tych wydarzeń, które przykuły uwagę mediów i świata w maju, był ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tłumy znanych gości, drogie kreacje i przede wszystkim wygląd panny młodej były komentowane najchętniej.

Ślubna stylizacja Meghan Markle była klasyczna, prosta i dzięki temu bardzo elegancka. Księżna postawiła do tego na delikatne dodatki, a ich uzupełnieniem był manicure w pięknym odcieniu beżu. Okazuje się, że taki sam możesz mieć w niezbyt wygórowanej cenie.

Lakier ze ślubnego manicure Meghan Markle

Jaki to odcień i marka? Wydawać się może, że na bajecznym ślubie książęcej pary każdy dodatek kosztował fortunę. Tymczasem Meghan wybrała manicure wykonane lakierem w cenie przystępnej nie tylko dla księżniczki: za około 30 złotych.

Paznokcie Meghan pomalowane zostały lakierem amerykańskiej marki Essie w odcieniu „Ballet Slippers”. Co ciekawe, powiedzieć można, że to „dyżurny lakier do paznokci w brytyjskiej rodzinie królewskiej”, bo tej samej marki używają Królowa Elżbieta II oraz Kate Middleton.

Marka Essie powstała w 1981 roku, a jej założycielką jest Essie Weingarten. Marka ta jest tak znana, że stała się jednym z elementów dress code'u w Condé Nast, wydawcy „Vogue'a” czy „Vanity Fair”, a pytanie o nią pojawiło się nawet w jednej z edycji „Milionerów”.

Na szczęście lakiery Essie dostępne są także w Polsce — znaleźć je można w każdej większej drogerii.

RadioZEt.pl/SA

Oceń