Zamknij

Lakier ze ślubnego manicure Meghan Markle możesz mieć za 30 złotych

Redakcja
25.05.2018 13:33
Meghan Markle ślub
fot. CapitalPictures/face to face/REPORTER/EAST NEWS

Ślubna stylizacja Meghan Markle była klasyczna, prosta i dzięki temu bardzo elegancka. Księżna postawiła do tego na delikatny manicure w pięknym odcieniu beżu. Podobał Ci się? Sprawdź, jaka to marka.

Jednym z tych wydarzeń, które przykuły uwagę mediów i świata w maju, był ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tłumy znanych gości, drogie kreacje i przede wszystkim wygląd panny młodej były komentowane najchętniej.

Ślubna stylizacja Meghan Markle była klasyczna, prosta i dzięki temu bardzo elegancka. Księżna postawiła do tego na delikatne dodatki, a ich uzupełnieniem był manicure w pięknym odcieniu beżu. Okazuje się, że taki sam możesz mieć w niezbyt wygórowanej cenie.

Lakier ze ślubnego manicure Meghan Markle

Jaki to odcień i marka? Wydawać się może, że na bajecznym ślubie książęcej pary każdy dodatek kosztował fortunę. Tymczasem Meghan wybrała manicure wykonane lakierem w cenie przystępnej nie tylko dla księżniczki: za około 30 złotych.

Paznokcie Meghan pomalowane zostały lakierem amerykańskiej marki Essie w odcieniu „Ballet Slippers”. Co ciekawe, powiedzieć można, że to „dyżurny lakier do paznokci w brytyjskiej rodzinie królewskiej”, bo tej samej marki używają Królowa Elżbieta II oraz Kate Middleton.

Marka Essie powstała w 1981 roku, a jej założycielką jest Essie Weingarten. Marka ta jest tak znana, że stała się jednym z elementów dress code'u w Condé Nast, wydawcy „Vogue'a” czy „Vanity Fair”, a pytanie o nią pojawiło się nawet w jednej z edycji „Milionerów”.

Na szczęście lakiery Essie dostępne są także w Polsce — znaleźć je można w każdej większej drogerii.

RadioZEt.pl/SA