Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maja Hyży ma różowe włosy

18.12.2017 09:20

Maja Hyży zmieniła kolor włosów. Metamorfozą pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Zobaczcie, jak teraz wygląda piosenkarka.

Maja Hyży ma różowe włosy fot. Instagram

Maja Hyży ma różowe włosy

Maja Hyży postanowiła zaszaleć. Piosenkarka znana m.in. z występu w „X Factor" zdecydowała się na modne różowe pasemka. Efekt? Trzeba przyznać, że bardzo oryginalny!

Nie da się ukryć, że jej nowy akcent kolorystyczny idealnie wpisuje się w trendy. Sprawia także, że 28-letnia piosenkarka wygląda bardzo młodo – niemal jak nastolatka.

Warto przypomnieć, że Maja Hyży w 2013 roku razem z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, z którym ma dwoje dzieci, wzięła udział w przesłuchaniach do 3. edycji programu „X Factor". Oboje dotarli do półfinału. Wokalistka zajęła ostatecznie czwarte miejsce. W tym samym roku, już po zakończeniu programu, para postanowiła się rozstać – później Grzegorz Hyży związał się z Agnieszką Popielewicz. Obecnym partnerem Mai jest Mateusz Wesołowski.

Maja Hyży znana jest z eksperymentów z wizerunkiem. Nie boi się ciekawych i odważnych rozwiązań, zarówno w kwestii ubioru, jak i fryzur. Bardzo to lubimy!

RadioZET.pl/SI

Oceń